Собівартість виробів піде різко вниз: Батареї для електрокарів виготовлятимуть з відходів

Незважаючи на широке поширення літій-іонних акумуляторів, літій є не самим вдалим вибором для створення батарей...

Об этом сообщает 1stolica.in.ua со ссылкой на СМИ.

Вчені з Інституту накопичення електрохімічної енергії (HIU) ім. Гельмгольца в німецькому Ульмі створили новий тип солі кальцію під час роботи над покращенним типом акумуляторів, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Отриманий вченими матеріал проводить електрику краще будь-якого кальцієвого електроліту, більш ефективно проводить іони при високій напрузі і дозволить створити акумулятори з кальцію, які стануть більш безпечною і дешевою альтернативою для літій-іонних батарей.

Незважаючи на широке поширення літій-іонних акумуляторів, літій є не самим вдалим вибором для створення батарей: він горить, число його родовищ обмежене, і для виробництва літієвих батарей потрібні рідкоземельні метали, видобуток яких забруднює атмосферу.

При цьому батареї на основі кальцію можуть стати гідною заміною літієвих, оскільки цей елемент зустрічається в природі в кілька тисяч разів частіше.

Також вчені запевняють, що акумулятори на основі кальцію могли б стати тонше і легше, але до недавніх пір їх продуктивність залишалася недостатньо високою.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/sobivartist-vyrobiv-pide-rizko-vnyz-batarei-dlia-elektrokariv-vyhotovliatymut-z-vidkhodiv-294958.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя